BFZ Furgon

Jakość i Technologia w Dobrej Cenie


Produkty BFZ FURGON to doskonała jakość i technologia, dostępne w dobrej cenie. Do produkcji naszych zabudów używane są wyłącznie maszyny CNC. Wśród produktów BFZ FURGON oferujemy zabudowy ścian bocznych, zabudowy podłogi w jednym elemencie, system szyn do zabezpieczenia ładunków, w ofercie także posiadamy ogrzewania postojowe firmy Webasto.

 

 

 

Do produkcji naszych zabudów wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, z pomocą którego frezowanie ploterem cnc wykonywane jest precyzyjnie – zgodnie z dokumentacją i specyfikacją techniczną.

Oferowany przez naszą firmę szeroki asortyment szyn gwarantuje bezpieczną podróż. Mamy odpowiednie szyny dla każdego typu pojazdu oraz każdego zastosowania. Wszystkie drążki rozporowe występują zarówno w wersji sztywnej, jak i teleskopowej. Drążki rozporowe mogą być stosowane w pozycji pionowej oraz poziomej, dzięki czemu łatwo dopasować je do żądanej przestrzeni.

Systemy ogrzewania postojowego Webasto są przeznaczone do każdego rodzaju samochodu. Urządzenia są testowane w ekstremalnych warunkach, znacznie bardziej wymagających niż te stosowane przez instytucje badawcze. W efekcie, w niezależnych testach ekspertów rynku motoryzacyjnego, samochodowe ogrzewania postojowe Webasto zajmuje najwyższe miejsca na podium.